Odkurzacze centralne AEGWydajność

Dzięki unikalnemu połączeniu wydajności silnika i skuteczności filtracji, odkurzacze centralne AEG gwarantują 100% skuteczność sprzątania. Odkurzacze AEG pozwalają na oczyszczenie domu z brudu, kurzu i alergenów. Są wyposażone w samo-oczyszczające separatory oraz opcjonalnie podwójne wtórne filtry klasy True HEPA, oczyszczające wydmuchiwane powietrze z 99,97% zanieczyszczeń..

Cisza

Urządzenia AEG Oxygen słyną ze swojej wydajności i niezawodności, charakteryzują się eleganckim wyglądem i cichą pracą. Przy ich wykonaniu wykorzystano wielowarstwową obudowę zintegrowaną z tłumikiem powietrza, dzięki czemu należą do najcichszych dostępnych odkurzaczy centralnych.

Sterowanie

Odkurzacze centralne AEG są wyposażone w zintegrowany system sterowania. W połączeniu z dedykowanymi gniazdami ssawnymi i wężem giętkim przeznaczonym do sprzątania, pozwalają na zdalną kontrolę nad pracą jednostki centralnej. Pozwalają na dozowanie optymalnej mocy niezbędnej do sprzątania w każdych warunkach.


true hepa

Filtracja HEPA

AEG Oxygen to jedyny system centralnego odkurzania, który może zostać wyposażonyw najdokładniejsze filtry powietrza wydmuchiwanego klasy HEPA. Pozwala to na stosowanie jednostek centralnych AEG Oxygen w domach, które nie zostały wyposażone w wyrzutnie powietrza 
na zewnątrz – np. w domach pasywnych.


information display

Panel informacyjny

Ciekłokrystaliczny panel zamontowany na jednostce centralnej wyświetla informacje o sprawności odkurzacza, przypomina o konieczności opróżnienia zbiornika na śmieci podaje informację o liczbie przepracowanych godzin, a w razie konieczności przypomina o konieczności wezwania serwisu odkurzacza.


quick release bucket

Innowacyjny system
mocowania zbiornika na śmieci.


goretex filterFitr samoczyszczący GORE-TEX (R)

Jednostki centralne AEG wyposażono w system samoczyszczących się filtrów wykonanych z opatentowanego materiału GORE-TEX, który łączy doskonałe właściwości filtracyjne wraz z możliwością zachowanie niezmiennej wydajności odkurzania.


wash hepaWymienne filtry HEPA wielokrotnego urzytku.

Występują w wyposażeniu standardowym dla jednostki centralnej ZCV875 oraz jako wyposażenie dodatkowe do wszystkich pozostałych jednostek centralnych AEG.


goretex filterOpcjonalna torba papierowa,

dla jeszcze łatwiejszego pozbycia się zebranych śmieci.