O firmie AEG

AEG Central Vacuum Systems jest światowym liderem w produkcji systemów odkurzaczy centralnych. Urządzenia AEG dostępne są w ponad 50 krajach na świecie. Nasz sukces zawdzięczamy jakości naszych urządzeń, których codzienna eksploatacja przyczynia się do poprawy jakości powietrza w tysiącach domów na całym świecie.

AEG Central Vacuum Systems jest dostawcą całego asortymentu tworzącego kompletną ofertę systemu odkurzaczy centralnych. Składają się na nią jednostki centralne, zestawy i akcesoria do sprzątania oraz materiały instalacynje.

AEG Central Vacuum Systems należy do Electrolux Home Care Products North America, która jest częścią A.B. Electrolux Sweden. Globalnego lidera w produkcji artykułów AGD, który dostarcza rocznie ponad 40 mln produktów do ponad 150 krajów na całym świecie.


O firmie Santech

Santech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmuje się dystrybucją systemów odkurzaczy centralnych wiodących producentów globalnych, są to: AEG należący do koncernu Electrolux, oraz Vacu-Maid i aeroVac należące do amerykańskiego koncernu LMI. Krajem pochodzenia wszystkich odkurzaczy centralnych oferowanych przez Santech są Stanu Zjednoczone Ameryki Północnej.

Santech jest również producentem zaawansowanych technicznie rekuperatorów przeznaczonych do stosowania w domach jednorodzinnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertę na stronie www.santech.com.pl