Nowe zestawy do sprzątania

Wszystkie jednostki centralne AEG modele od 855 do 870 współpracują z nowym zestawem do sprzątania ERGOergo wąż solo right

Zostaw wyprodukowany przez firmę ELECTROLUX ze szczególnym naciskiem na jakość i dbałość o szczegóły wykonania, dzięki czemu daje on prawdziwą przyjemność ze sprzątania.

Wszystkie zestawy do sprzątania ERGO pozwalają na czterostopniową regulację prędkości obrotowej odkurzacza (dla odkurzaczy przystosowanych do regulacji prędkości) oraz wyposażone są w nowe ssawki do sprzątania. Przy zakupie jednostki centralnej w komplecie z zestawem do sprzątania ERGO, gratis oferujemy dodatkową ssawkę do sprzątania podłóg.

Ciekawostka techniczna

Cechą szczególną zestawów ERGO jest zastosowanie rur teleskopowych o przekroju owalnym zamiast popularnie stosowanego przekroju okrągłego. Pozwala to na zmniejszenie efektu ruchu wirowego zasysanego powietrza i wykorzystanie całej energii odkurzacza na nadanie mu prędkości liniowej. 

Automatyczne szufelki FlyVAC

Automatyczną szufelkę, nazywaną przez niektórych gniazdem szczelinowym, zwykle montuje się w przedsionku lub cokole szafki kuchennej. Szufelki w podstawowym wykonaniu występują w kolorach białym, kremowym, czarnym lub brązowym lub lakierowane wg RAL. 

Nowe automatyczne szuleki FlyVAC zaskakują swoją lekkim wzornictwem i łatwością użytkowania.

flyvac-szufelka