Instalacja

Instalacja odkurzacza centralnego

Odkurzacz centralny AEG nie tylko ułatwi sprzątanie, ale również sprawi, że powietrze w Twoim domu stanie się wolne od kurzu i alergenów. System może zostać zainstalowany w każdym domu. Instalację można wykonać własnymi siłami, lub zlecić jej wykonanie firmie instalacyjnej.

Jednostka centralna może być umieszczona w pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub kotłowni. System przewodów instalacyjnych, łączących ją z gniazdami ssawnymi w pokojach, prowadzi się w wylewkach podłóg, najczęściej pod lub w warstwie ocieplenia. Każde gniazdo powinno być połączone z jednostką centralną przewodem elektrycznym, który pozwoli na sterowanie odkurzaczem.

System centralnego odkurzania AEG jest już gotów do użytku. Odkurzacz włączy się automatycznie po włożeniu węża giętkiego do gniazda ssawnego. Jednostkę centralną można włączać również wykorzystując do tego wyłącznik w uchwycie węża giętkiego.

Jeśli masz pytania dotyczące montażu systemy odkurzacza centralnego w swoim domu, skontaktuj się z nami, wskażemy naszego autoryzowanego dystrybutora, który pomoże w montażu lub projekcie systemu.